Yeni Telefon İçin Kredi Veren Bankalar (Gelir Belgesiz ve Kefilsiz)

Yeni Telefon İçin Kredi Veren Bankalar

Telefon alımlarında taksit olanakları ortadan kaldırıldığı için bir çok telefon firması bankalar ile anlaşma sağlayarak müşterilerine kredi olanağı sağlamalarını istemiştir. İlk olarak kredi kartı ile telefon almak mümkünken şimdi kredi kartı ile telefon almaya kalkışıldığında taksit imkanı olmadan alabilme şansı bulunmaktadır. Bu durumda birçok müşteri bankalara kredi başvurusunda bulunduğunda avantajlı kredi olanaklarından yararlanmalıdır. Durum böyle olunca telefonu ve teknolojik aletlerde fiyat oranı artış göstermiştir. Birçok banka telefon kredisi imkanı sunarken bazı bankalarda İhtiyaç  kredisi halinde olanakları kişilere sunmaktadır. Telefon kredisi olanağı sunarken bankalar birçok telefon firmaları ve teknolojik aletlerin satışını yapan firmalar ile anlaşma sağlayarak olanakları kişilere sunmaktadır. Telefon kredisi sunan bankalar ING Bank ve Odeabank olarak isim verilirken diğer bankalarda kişilere ihtiyaç kredisi ile bu olanağı sunmaktadır. Teknosa ile anlaşma sağlayan ING Bank taksitle telefon sahibi olmak için kişilere imkanlar oluşturmaktadır. Tekno Kredi olanağı sağlayan banka müşterilerinin bu Kredi’den yararlanmasını sağlarken bunun yanında masraf ve komisyon ücreti almamaktadır. Kredi olanakları alınmış olunan telefon markasına göre farklılık göstermektedir. Bankalar kredi imkanı sunarken en düşük limit olarak 500 TL en yüksek limit olarak ise 15 bin Türk Lirası olarak belirtmiştir. Kredi başvurusu için ise banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms ile ya da Teknosa mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden başvurular yapılabilmektedir.

Telefon Almak için Kredi

Telefon almak için teknokredi SMS ile başvuru yapmak telefonların mesaj bölümüne girerek Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını yazdıktan sonra başvuru yaparak teknosa’dan alınmış olan ürünün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazmak yeterlidir. SMS yazdıktan sonra ise 2229’a göndererek başvurunun onaylanmasını beklemek gerekmektedir. Başvuru onaylandıktan sonra ürün alınabilir ve taksit tutarlarını ING Bank şubelerine internet üzerinden ya da atmlerden gerçekleştirmek mümkündür. Odeabank telefon kredisi almak için başvuruda bulunan kişiler bankanın Vatan Bilgisayar ile anlaşmalı olduğunu bilerek Telefon kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. Bu durumda Odeabank sayesinde Vatan bilgisayar’dan taksitli telefon alabilir ve hayali kurulan telefonun sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olan Kadınlara Kredi başlıklı makalemizde Sicili bozuk kadınlar için kredi ve sicili bozuk kredi hakkında bilgiler verilmektedir.