İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası’nda son evrede Kredi başvuruları gerçekleştirilirken kişiler online başvuru alternatiflerine yönlendirilmektedir. Bu durumda yapılan başvuru sonrası onay sürecinin tamamlanması ile beraber para anlık olarak hesaplara yatırılmaktadır. Kredi başvurularında İş Bankası gelir belgesiz kredi onayı da sunmaktadır. Gelir vergisi zorunluluğu bulunmazken aynı zamanda bu açıdan bankanın ek belge talep edebilme hakkı da bulunmaktadır. Bu durumda 60 aya kadar varan vadelerle ipotekli ya da ipoteksiz, kefilsiz, sigortasız bir halde kredi tahsisi yapılabilmesi de mümkündür.

Qnb Finansbank Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Kuenbi Finansbank dijital bankacılık girişimi çok kısa bir süre içerisinde ciddi başarılara imza atmış ve başarılarını devam ettirmiştir. Kredi kartı olanaklarının kişilere kullanımını duyuran Enpara kişilerden istek alması halinde gelir belgesi olmadan kredi sunmaktadır. Kişiler 30 bin TL’ye kadar olan gereksinimleri için sigorta yaptırmaya gerek kalmadan 48 ay vade ile kredi olanaklarına başvuru iletebilmektedir. Aynı zamanda finansman tahsis ücreti ödemeden bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Kredi için başvuru yapan kişilerin kredilerinin onaylanması üzerine kişiler Kredi tahsisi için gerekli olan evrakları kargo ile adreslerine ulaştırmaktadır. İlgili belgelerin imzalanması üzerine de finansman tahsis direkt olarak mevduat hesabına gerçekleşmektedir.

N Kolay Gelir Belgesiz Kredi

Aktif Bank’ın Kredi notu düşük kişilere hedeflediği bu N Kredi ürünü için herhangi bir belge kesinlikle bulunmamaktadır. Kişiler N kolay kredi ürünü sayısında 30 bin TL’ye kadar olan nakit gereksinimlerini Hafta sonu ya da resmi tatil günleri de dahil olmak üzere kısa bir zaman içerisinde karşılama olanağına sahiptir. Mevduat hesabının açılışı için ise kargo yolu ile adrese gönderilen belgenin imzalanmasına istinaden gerçekleşmektedir.

Cepte Teb Gelir Belgesiz Kredi

TEB bankasının internet bankacılık girişimi ile ceptetep aracılığı ile de Gelir belgesiz kredi kullanmak mümkündür. Bu durumda yapılması gereken tek şey ise cepteteb mobil uygulaması ya da web sitesi aracılığı ile kredi başvurusunda bulunmak yeterlidir. Gerçekleştirilen başvurunun olumlu sonuçlanması halinde kısa mesaj ile kişiler bilgilendirilmekte ve hesap açılışı için gerekli olan belgeler kargo adresine postalanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İpotekli Kredi Nasıl Alınır? başlıklı makalemizde ipotek kredisi, ipotekli kredi ve ipotekli kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.