HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Kredi Kartı

Kredi kartı özellikle de hayatımızın en vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Bu ürünler aslında harika birer finans araçlarındandırlar. 87 ülke içerisinde faaliyet göstermekte olan ve yine de Türkiye de kurulmuş olan İngiliz bankası olma fonksiyonu da bulunan HSBSC bank kredi ve kredi kartı ürünleri beraberinde tüketicilere finansman kaynağını takdim etmektedir. Kredi kartları gruplarında da yer almakta olan yine advatage, platinium, advance, concept ve yine campus fonksiyonları ile de kredi kartı talep edilecek olan bireylere yönelik olan çeşitli ürünlerdir. Çankaya ait olan kredi kartlarına da başvurularda bulunabilmek için yapılan telefonlar ile başvurular, sms ile, internet bankacılığı ve yine şube yolları ile yapılan başvurularda bulunabilmektedir. Telefon bankacılığı beraberinde de başvurular yapılabilmektedir.

Başvuru İşlemleri

Eğer telefon bankacılığı ile başvurularınızı yapmak istiyorsanız 0850 211 0 114 numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi onlara söylemelisiniz. İnternetle yapılmakta olan çeşitli başvurularda da isim soy isim, cep telefonu ve telefon numarası ve yine güvenlik kodlarına gidebilirsiniz. Banka en kısa zamanlarda sizinle de irtibata geçip kart başvurularınız hakkında bildirimlerini yapacaklardır. SMS beraberinde de yapılmakta olan çeşitli başvurularda advantage kart başvurusu açısından advantage yazarak 0532 444 444 77 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Başvurunuz da değerlendirilerek onaylandığı takdir de kurye beraberinde sizlere teslimatı başarılı bir şekilde yapılır.

HSBC Kartın Avantajları

HSBC kredi kartları beraberinde yurtiçi ve yine yurtdışında olan çeşitli mağazalardan alışveriş işlemlerinizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz ve yine çeşitli taksitlendirmelerinizi de yaparak giderlerinizi de erteleyebilmeniz mümkündür. Bunlara ek olarak da bu kartlar ile beraber olarak ATM2lerden nakit avans çekmeniz de mümkündür. HSBC advantage yani gelişmiş avantaj kartlarında nakit puan ve yine tatil puanları da kazanmanız mümkündür. Ancak advantage kartlara sahip olabilmeniz açısından vadesiz mevduat hesabınızın da bulunması önem arz eden unsurlar arasında yer almaktadır. Yine bu kartları telefon, sms, şubeler aracılığı ile elde edebildiğinizi, başvurunuzu yapabildiğinizi tekrar aktararak yazımızı noktalayalım.

Bir önceki yazımız olan Kredi Başvurusu Yaparken Neler Soruluyor? başlıklı makalemizde kredi başvurusu ve kredi başvurusunda sorulanlar hakkında bilgiler verilmektedir.