Hiç Bilinmeyen 20 Para Kazanma Yöntemi

 1. 1. Cüzdanınızda Arama Yapın ve Paralarınızı Nakit olarak girin

  Özellikle, garip seri numaralarıyla dolar faturaları – gelmesi kolay olmayanlar. CoolSerialNumbers.com adresindeki koleksiyonerler, cüzdanınızda ender rastlanan bir tasarıya sahipseniz size büyük para ödeyeceklerdir .

  Antika sikkelerin koleksiyonculara nakit para kazandıran tek para olmadığı ortaya çıkıyor.

 2. 2. Sadece 500 $ ‘lık Gayrimenkullere Yatırım Yapın

  Yüz binlerce dolar harcamadan veya ev sahibi olmadan emlak yatırımına girmek ister misiniz? Bunu yapmanıza yardımcı olacak bir şirket bulduk.

  Oh, ve senin de yüzbinlerce doların olması gerekmiyor. Sadece 500 $ ‘lık minimum yatırım ile başlayabilirsiniz. Fundrise adlı bir şirket sizin için tüm ağır yükleri kaldırıyor.

  Minimum 500 $ yatırımla Fundrise , yılda% 8 ila% 11 arasında beklenen getiri sağlayan Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na (GYO) yatırım yapacak.

  Bu belirsiz bir yatırım değil. Portföyünüzde tam olarak hangi mülklerin bulunduğunu görebilirsiniz – Snoqualmie, Washington’daki bir dizi belediye veya Charlotte, Kuzey Carolina’daki bir apartman binası gibi.

  Fundrise, milyon dolarlık mülk satın alma ağır yükünü kaldırıyor ve üç ayda bir temettü ödemesi yapılıyor, mülk satılıyorsa ekstra periyodik dağılımlar yapıyor.

  Yıllık% 0,85 varlık yönetimi ücreti ve% 0,15 yıllık yatırım danışmanlığı ücreti ödeyeceksiniz.

  Unutmayın ki yatırımlar risklidir. Fundrise en az 2016 yılının ikinci çeyreğinden bu yana her çeyrekte dağıtım yaptıysa da, ödemeniz asla garanti edilmez.

 3. 3. Film Önizlemelerini İzleyin

  Birçoğunuz InboxDollars hakkında zaten  bilginiz var , ancak film önizlemelerini, ünlü videoları, en son haberleri ve düzinelerce diğer videoları izlemenin size para ödeyeceğini biliyor muydunuz? Artı, sadece kayıt olduğunuz için 5 $ bonus kazanacaksınız  .

  Paranızı kazanmak için belirli bir çalma listesindeki tüm şovları izlemeniz gerekir, bu yüzden hazırlıklı olun. Gelen KutusuDolları, çalma listesinin izlemeye başlamadan önce ne kadar süreceğini bilmenizi sağlar ve çalma listeleri birkaç dakika ila yaklaşık yarım saat arasında değişir.

 4. 4. Bu Hafta Sonu 20 $ / Saat’e Bakkaliye Teslim Etme Kazanın

  Güvenilir bir yan konsere mi ihtiyacınız var? Postmates ile yiyecek, paket servisi ve hatta perakende alımları yapmayı deneyin  .

  Kazanabileceğiniz miktar değişebilir, ancak yoğun saatlerde saat başına ortanca kazanç 19 dolar, CEO Bastian Lehmann bir 2015 TechCrunch etkinliğinde söyledi.

  Diğer uygulamalardan farklı olarak, teslimat yaptığınızda kazancınızın% 100’ünü alırsınız – servis ücreti, rezervasyon ücreti veya işlem ücreti yok.

  Postacılardan araba, bisiklet veya yaya olarak teslimat yapabilirsiniz. Sadece bir hesap oluşturun , bir hafta içinde postayla bir hoşgeldin seti alacaksınız (ücretsiz bir teslimat çantası ve alışverişlerinizi yapmak için ön ödemeli bir kart). Kartı Postmates Fleet uygulamasına bağladığınızda ekstra para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  Kazanılan gerçek miktar, bir dizi faktöre bağlı olarak değişecektir. Her teslimattan sonra ne kadar kazandığınızı ve kazancınızın tam olarak nasıl hesaplandığını göreceksiniz

 5. 5. Denizkızı Olun

  Onların dünyasının bir parçası olmak ister misin?

  Florida’daki Weeki Wachee Springs’in gerçek hayattaki deniz kızları ile yüzmeye gittik, yüzgeçlere kayma ve çocuklar (ve yürekten çocuklar) için nasıl performans gösterdiklerini öğrenmek için.

  Sualtı rutinlerine hakim olmaktan, yüzdürmeyi nasıl kullanacağınızı öğrenmenize kadar bu iş plajda tam olarak bir gün değil. Ama devam edersen, hayal ettiğin kadar büyülü olur.

  Kalifiye olmak için en az 18 yaşında olmanız ve 15 dakikadan daha az sürede 400 metre yüzebilmeniz gerekir. Deniz kızlarının maaşları saatte 10 dolar civarında başlıyor.

 6. 6. Ücretsiz Piyango Biletleri Alın

  O benzin istasyonu tırmalamak biletleri için çok tatmin edici bir şey var, ama onlardan kaçınmak daha iyi, çünkü, bu Penny Hoarding değil.

  Bunun yerine, Lucktastic adlı bir uygulamayı kullanarak ücretsiz tırmalamayı deneyin  (Lucktastic, iOS’ta Lucktastic Match olarak adlandırılır) . Her gün yeni bir dijital kazı kazan bileti çeşitliliği sunuyor. Lucktastic, anlık kazançların 1 ile 10,000 dolar arasında olduğunu söylüyor. Amazon, Walmart, Kohl, Sephora ve daha fazlası dahil olmak üzere perakendecilere ücretsiz hediye kartı takas edebileceğiniz jetonlar da kazanabilirsiniz.

  Uygulama, ödemeleri yüksek ve oyunları ücretsiz tutmasını sağlayan reklamlarla desteklenir.

 7. 7. Arkadaşlarla Kelimeleri Çalmak İçin 5 Dolarlık Amazon Hediye Kartı Alın

  Telefonunuzda oyun oynamak için para alıyor musunuz? Evet, doğru. Bunu daha önce de duymuştuk.

  Genelde bunun anlamı şudur: Hiç duymadığınız oyunlara sadece birkaç kuruş boyunca düzinelerce saat giriş yapın.

  Gee, teşekkürler.

  Ancak Mistplay adlı ücretsiz bir Android uygulaması   , Friends 2 Friends, Yahtzee, Clash Royale, Star Wars ve daha pek çok popüler oyunu oynadığınız için size para ödüyor.

  Oynarken, Mistplay sizi Visa, Amazon ve daha fazlası gibi markalara hediye kartıyla takas edebileceğiniz puanlarla ödüllendiriyor.

  Sadece kayıt olmak için 200, artı kayıt olduktan sonra penny100 kodunu girdiğinizde 100 puan daha  kazanacaksınız . Bu kolay 300 puan zaten 1 dolar değerinde ve 5 dolar kazandığınızda bir kez para kazanabilirsiniz.

  Ne kadar çok oynarsan o kadar çok kazanırsın. Ayrıca, Mistplay bazı büyük oyun içi ödüller sunar – 20 dolara kadar.

  Kayıt olmak  ve oyun oynamak için para almaya başlamak sadece birkaç dakika sürer  .

 8. 8. Part-Time Muhasebeci olarak 60 $ / Saat’e kadar kazanın

  Bir excel elektronik tablosu açabilir misiniz? Saatte 60 dolar kazanmak kulağa çekici geliyor mu? Başkalarının başarılı olmasına yardım ederken uzaktan çalışma özgürlüğüne ne dersiniz?

  Orta düzeyde örgütlü kalma yeteneği de yardımcı olur.

  Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre , medyan maaş saatte 19 dolar civarında – ve hiçbir işe alımınız yok. Yarı zamanlı bir iş arayan ebeveynler, yeni üniversite mezunları ve evden çalışarak gerçek para kazanmak isteyen herkes için harika bir fırsat.

  Robinson, sanal bir muhasebeci olmak için gerekenleri ve bunun yanında Bookkeeper Business Launch’taki ücretsiz dersinde bu kariyeri sizin için çalışması için ipuçları paylaşıyor .

 9. 9. 25 $ / Saat’e Kadar Gıda Verme

  Ülke çapındaki şehirler iki şeyle doludur: inanılmaz restoranlar ve meşgul insanlar.

  Onları Doordash aracılığıyla yiyecek sunarak onların bağlanmasına yardımcı olabilirsiniz .

  Bir “Dasher” olarak, bağımsız bir müteahhit olarak çalışacak, kendi saatlerinizi ayarlayıp istediğiniz kadar az veya çok çalışacaksınız;

  Her teslimat için 6 $ ücret kazanacaksınız, ayrıca ipuçlarınızın% 100’ünü saklayacaksınız. Güne bağlı olarak, saatte 25 dolara kadar kazanabilirsiniz. Eğer tam gün kullanıyorsanız, haftada 1.000 dolar!

  Gerçek bir vaka için, Kaliforniya’daki eski bir Dasher olan Jose Neri, sadece öğle ve akşam yemeklerinde haftada 500 ila 600 dolar kazandığını bildirdi. Saatte iki buçuk kez teslimat yapabilirlerdi ve kullanıcılar% 10 ile% 15 arasında bahşiş vereceklerdi.

  Başlamak için tek ihtiyacınız olan bir sigortalı araç veya bisiklet ve akıllı telefon. En az 18 yaşında olmanız ve en az iki yıllık sürüş deneyimine sahip olmanız gerekir.

 10. 10. Yeni Bir şeyler denemek için para alın

  En iyi tasarruf türü, rutininizi değiştirmek zorunda olmadığınız türdendir. Ya da daha iyisi, yaptığınız şeyler için ödüllendirilirseniz, muhtemelen kendi başınıza yapacaksınız… ücretsiz.

  Drop’ı bu kadar çekici yapan da bu.

  Geri ödeme uygulamasının “Yeni Bir Şey Dene” bölümü, denemeniz için size yeni teklifler sunuyor ve yalnızca denemek için para alıyorsunuz.

 11. 11. Çöp Kutunuzu Satın

  Amerikalılar her yıl yaklaşık 266 milyon ton çöp atıyorlar ve parayı da atıyor olabileceğimiz ortaya çıktı.

  Çöp bidonuna dalışın son yıllarda bu kadar popüler olmasının bir nedeni var ve bunun sebebi, hiçbir şeyin değerli olmadığını düşündüğünüz şeylerin değerli olmadığını düşünüyor.

  Boş şarap şişelerinizden eski dergilere kadar her şey çevrimiçi olarak satılabilir.

 12. 12. Daha Çok Para Kazanmaya Başlamak için 5 $ Kazanın

  Maaş-maaş-maaş döngüsü tarafından tüketilmek yerine – çok fazla kıpırdatıcı oda bırakmayan – daha iyi bir tasarruf yöntemi deneyin.

  Hedeflerinizi görselleştirmenize yardımcı olan ve önem verdiğiniz şeyler için tasarruf etmenizi kolaylaştıran ücretsiz bir finansal uygulama olan Dobot ile otomatikleştirebilirsiniz .

  Uygulamayı indirerek başlayın, ardından çek hesabınızı bağlayın. Uygulamanın işe gider ve ayrı, FDIC sigortalı tasarruf hesabına çekilecek küçük (ve güvenli!) Para miktarlarını belirler.

  Bonus: İlk transferinizi tamamladıktan sonra hedeflerinize 5 $ ‘lık bonus kazanın.

  Amaç, finansal sağlığınızı artırmaktır, bu yüzden Dobot asla fazla para çekmez – harcama harcamalarınızı tasarruf ederken ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar parayla kalmanızı sağlar.

  İster yeni bir daireye para biriktiriyor, ister bir sonraki (beklenmedik) fırtına için acil durum fonunuzu büyütürseniz, bu otomatik strateji sizi kendi hızınıza götürebilir. Ayarlamak için: Hedefinizi görselleştirmek için bir fotoğraf ekleyin, bir isim verin, ihtiyacınız olan miktarı ve ihtiyaç duyduğunuz tarihi not edin.

 13. 13. Bira İçmek için Para Kazanın

  Zanaat bira endüstrisi umutlu oluyor, bu yüzden bira imalathanelerini ziyaret etmek için para almaktan yararlanın.

  Gizli bir müşteri olarak kaydolduğunuzda , bir markete, benzin istasyonuna, restorana veya bu durumda bir birahaneye gitmek ve adsız geri bildirim sağlamak sizin işinizdir.

  Artık, bölgenizdeki bira fabrikalarından Secret Hopper aracılığıyla gizemli dükkânlara ve içeceklere ödeme alabilirsiniz . (Zekice değil mi?)

  Şirket, farklı bira fabrikalarına atlamak ve deneyimlerini nesnel olarak değerlendirmek ve incelemek için ayrıntı odaklı bira içicileri arıyor. Bir Penny Hoarder konsere bir şans verdi . Yerel bir bira fabrikasına yaptığı ziyarette 16 dolar ödedi. Gizli Hopper birkaç gün içinde ona PayPal ile 20 dolar ödedi.

  Yani, hayır, zengin olmayacaksın, ama bedava bira alacaksın ve bu bizi rahatsız ediyor.

  Tek yapmanız gereken kayıt olmak, ihtiyaç duyduğunuzda sizinle irtibata geçmektir.

 14. 14. Borsaya Yatırım Yapmak İçin 5 $ Bonus Kazanın

  Eğer çoğumuz gibiyseniz ve paranızın kendisiyle ilgilenmesini istiyorsanız, Acorns aracılığıyla bir yatırım hesabı açmayı düşünün  .

  “Yuvarlama” özelliği ile küçükten başlayıp zaman içindeki değişimi biriktirebilirsiniz. Bu, markette 10,23 dolar harcıyorsanız, 77 kuruşun Meşe Palamutu hesabınıza düşmesi demektir.

  Sonra, uygulama sizin için bütün yatırım şeyini yapar.

  Buradaki fikir dijital cep değişimini kaçırmamanız ve otomatik tasarruf düşündüğünüzden daha hızlı biriktirmek. Mesela,  Penny Hoarder Dana Sitar’ın yılda 420 dolar kazanmayı nasıl başardığını inceledik !

  Bu hızda, yaklaşık iki buçuk yıl içinde 1000 $ bırakabilirsiniz – denemeden.

  Uygulama 5.000 Doların altındaki bakiyeler için ayda 1 ABD Dolarıdır ve kaydolduğunuzda 5 ABD Doları bonus kazanırsınız .

 15. 15. Bir dahaki sefere Markete Gittiğinizde 20 $ Kazanın

  Kulağa garip geldiğini biliyoruz, ancak Ibotta makbuzlarınızın fotoğrafını çekmek için size nakit para ödeyecek.

  İşte nasıl çalışıyor:

  Mağazaya gitmeden önce, Ibotta uygulaması içindeki alışveriş listenizdeki öğeleri arayın. Eve geldiğinizde, makbuzunuzun bir fotoğrafını çekin ve öğelerin barkodlarını tarayın.

  Bam. Nakit para.

  Ibotta indirmek ücretsizdir . Ayrıca, ilk 10 teklifinizi 14 gün içinde kullandıktan sonra 20 YTL’lik bir kayıt bonusu alacaksınız.

 16. 16. Bu stratejiyi, postadaki toplam 526 ABD doları tutarında kontrol almak için kopyalayın.

  Postayı almanın ne zaman eğlenceli olduğunu hatırlıyor musunuz? Şimdi sadece faturalar. Ve Valpak zarfları.

  Ancak Colleen Rice için postayı kontrol etmek, kontrolleri bulmak anlamına geliyordu. Hiçbir şey yapmamak için. Ciddi anlamda. Rakuten adlı ücretsiz bir web sitesini kullanmaya başladığından beri  , 526,44 dolar aldı.

 17. 17. Sahte Bir Jüri Üyesi olun

  Bir alaycı veya vekil jüri, delilleri inceler ve avukatların gerçek davalara hazırlanmalarına yardımcı olma kararını verir. Katılım genellikle bir otel konferans salonunda tam gün yapılmasını gerektirir.

  Neyse ki, çevrimiçi vekil jüri seçenekleri de var: eJury ve OnlineVerdict. Bu fırsatlar 5 ila 60 dolar ödüyor, ancak bir saatten az sürebilir.

 18. 18. Önemsiz Postanızı Nakde Çevirin

  Her gün postayla aldığınız tüm broşürleri ve reklamları biliyor musunuz? Asla istemediklerinden vazgeçmek konusunda hiçbir fikriniz yok mu?

  Onları paraya çevirebilirsin.

  Küçük İşletme Bilgi (SBK) Merkezi  bir gözetleme Insight kutunuzu almak isteyen bir pazar araştırma şirketidir. Tüketici paneline katılın ve bu önemsiz postayı posta ücreti ödenmiş bir zarfa sokup kürek çekmeye başlayın ve her hafta sonunda SBK Merkezine gönderin.

  Hayır, ekstra para kazanmayacaksınız, ancak her altı ila 10 haftada bir 20 $ kazanabilirsiniz.

 19. 19. Buzdolabınızdakileri Paylaşmak için Para Kazanın

  Nielsen şirketini hatırladın mı? Her zaman TV derecelendirmelerini izleyen biri mi? Şimdi buzdolabında ne olduğunu bilmek istiyor.

  Nielsen Consumer Panel aracılığıyla pazar araştırmasına katılmak için kayıt  olduğunuzda, akıllı telefonunuzu kullanabilir veya şirket size ücretsiz bir barkod tarayıcı gönderir. Alışverişe her çıktığınızda, her bir ürünün arkasındaki UPC kodlarını tarar ve verilerinizi Nielsen’e gönderirsiniz.

 20. 20. Birkaç pound düşürmek için ödeme al

  Alt satır: HealthyWage tam anlamıyla kilo kaybettiğin için ödeyecek.

  Sadece daha sağlıklı olmakla kalmıyor, aynı zamanda biraz para kazanıyorsunuz. Motivasyon için bu nasıl?

  İşte nasıl çalışıyor:

  1. Oku HealthyWage hakkında daha ve kayıt.
  2. Bir hedef ağırlık ve bunu başarmak için kendinize vereceğiniz zaman miktarını tanımlayın.
  3. Kendinize aylık 20 ila 500 dolar arasında bir bahis koyun.

   

Bir önceki yazımız olan Web Sitesinden Nasıl Para Kazanılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.