Hepsiburada Alışveriş Kredisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hepsiburada’nın müşterilerine sağlamış olduğu alışveriş kredisi sayesinde sepet tutarınız kadar pek çok farklı kategorilerdeki ürünleri esnek vade seçeneklerine sahip olarak almanız mümkün kılınmıştır. Üstelik de yapacağınız kredi başvuruları için banka şubelerine başvuru yapıp uzun uzadıya uğraşmanıza da gerek kalmamaktadır.

Alışveriş Kredisi Nedir?

Müşterilere sağlanacak olan bu alışveriş kredisi Hepsiburada’nın anlaşmalı olmuş olduğu bankaların aracılığı ile müşterilerine sağladığı bir tür ihtiyaç kredisi olma özelliğini de taşımaktadır. Zaman kısıtlaması olmaksızın elinizde olan bu alışveriş kredisine günün her saatinde istediğiniz şekilde başvuru yapabilme ve anında sonuç alma şansına sahipsiniz.

Alışveriş kredisi almak için yapacağınız başvurular Hepsiburada şirketinin anlaşmış olduğu bankalar tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra müşteriye sonucu yansıtılacaktır. Başvurmuş olduğunuz Hepsiburada alışveriş kredisinin olumlu bir şekilde sonuçlanması halinde sepet tutarınız kadar anında kullanma şansına sahip olacaksınız. Sahip olacağınız alışveriş kredisi için sigorta ya da herhangi bir ücret istenmemektedir. Alışveriş kredisi taksit ödemelerinizle ilgili olarak bankanın şube ATM ya da internet bankacılığı kanalları aracılığı ile yapma şansına sahipsiniz.

Alışveriş Kredisi Nasıl Alınmaktadır?

Onlara sağlanan bu alışveriş kredisinden yararlanmak isteyen Hepsiburada müşterileri ödeme seçeneklerinden öncelikli olarak Alışveriş kredisi seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. Ardından yapacakları işlem ise anlaşmalı bankalardan birini tercih ederek istedikleri tercih sayısını burada belirtmektir. Böylece hepsiburada alışveriş kredisi başvurusu değerlendirmeye alınmış olacaktır.

Kredinin değerlendirme süreci müşterisinin tercih etmiş olduğu banka tarafından internet üstünden gerçekleştirilmektedir. Böylece alışveriş kredisi başvurusunda bulunmak için müşterilerin banka şubelerine gitmesi gibi bir zorunluluk oluşmamaktadır. Kredi değerlendirme süreci haftanın yedi günü yirmi dört saat gerçekleştirilmektedir. Böylece hepsiburada alışveriş kredisi sayesinde alışverişlerinizi yapar ve taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan EFT VE HAVALE NEDİR? başlıklı makalemizde eft nedir, EFT VE HAVALE NEDİR? ve Havale Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.