Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar yapılan Kredi başvurusunu uygun nitelikte görmeleri halinde kişilerin beyan gelir belgesi beyan etme zorunluluğu olmaktan çıkabilmektedir. İtibariyle Gelir belgesiz kredi sunan bankalar bu projelerin başlatılabilmesi adına başvuru yapmak isteyen kişilerin web sayfalarını ya da mobil uygulamalarına yönlendirmektedir. Sigortasız kredi başvurusu yapan kişiler Kredi onay almaları halinde sadece tahsil edebilmek adına şubeye gitmekte ve ilgili bankada hesapları varsa direkt olarak tahsis işlemlerinin gerçekleştirebilmektedir. Kişiler halihazırda internet atmosferinden binlerce Bankaya kredi başvurusu gerçekleştirebilir size de bunlar arasında sadece 6 tanesi gelir belgesi istemediğini açıkça ifade etmiştir. Bunun yanında Birçok banka artık maaş yazısı ya da herhangi bir gelir belgesi talep etmek yerine direkt olarak kredi notu odaklı kredi tahsisinde bulunmaktadır. Gelir belgesiz sigortasız Hangi bankalar kredi sunmaktadır gibi soru işaretleri ile karşılaşılmaktadır.  Kısa bir araştırma yapılması halinde aşağıdaki bankaların kredi sunduğunu görmek mümkündür.

  • Aktif Bank
  • İş Bankası
  • Cepteteb
  • Enpara
  • ING Bank
  • Odeabank
  • Akbank

İnternet üzerinden ya da kısa mesaj ile başvuru yapıldıktan sonra onay mesajı almaları üzerine çok kısa bir süre içerisinde kredi onayı gerçekleşmektedir.

İş BANKASI Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası son günlerde Kredi başvurularında kişileri online başvuru alternatiflerine yönlendirmektedir. Bu durumda redi başvurularında İş Bankası gelir belgesiz kredi onayı da sunmaktadır. Aynı zamanda yapılan başvuru sonrası onay sürecinin tamamlanması beraberinde para anlık olarak hesapları aktarılabilmektedir. Gelir belgesi şartı bulunmadığı gibi bankanın ek belge talep edebilme hakkı saklıdır. 60 aya kadar varan vadelerle ipotekli ya da ipoteksiz kefilsiz, sigortasız bir halde Kredi tahsisi yapabilmektedir. Qnb Finansbank dijital bankacılık girişimi enpara çok kısa bir süre içerisinde ciddi başarılara imza atmış ve başarılarını da devam ettirmektedir. Önümüzdeki dönemlerde kredi kartı imkanını da müşterilerinin kullanımına  sunacağını duyuran Enpara  gelir belgesi olmadan kredi sunmaktadır. Kişiler 30 bin TL’ye kadar olan gereksinimleri için sigorta dahi yaptırmadan 48 ay vade ile kredi başvurusunu iletebilmektedir. Gerekli belgelerin imzalanması üzerine finansman tahsisi direkt olarak mevduat hesabında gerçekleşmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev İpotekli Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizde ev ipotekli kredi, ipotekli kredi ve kredi hakkında bilgiler verilmektedir.