Faizsiz Otomobil Kredisi

Faizsiz Otomobil Kredisi

Araç firmaları tarafından sıfır faizli araç kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyalar ise ikinci el alımlarda geçerli olmaktadır. 2020 senesinde geçerli olacak otomobil kampanyalarının incelenmesi halinde yeni araç almak oldukça pratik bir hale gelmektedir. Aracını değiştirmek isteyen kişiler sıfır kilometre ya da ikinci el bir araç alınmak istenmesi halinde bu otomobilin alımı için sıfır faizli otomobil ve araç kampanyalarından yararlanmak mümkündür.  Bu kampanyalar dahilinde belirli oranlarda Faizsiz kredi alabilmek mümkündür. Aracın markası her ne olursa olsun sıfır kilometre bir araç almak isteniyorsa mutlaka bütçeye uygun sıfır faizli bir kampanyaya dahil olma şansı da mümkündür. Fiat marka ticari araç alınmak isteniyorsa Doblo, Fiorino ya da pratico alımlarda 30 bin liraya kadar sıfır faizli kredi almak mümkündür. 30.000 TL için 20 ay süresi boyunca istenilirse eğer 25 bin lira için 25 ay boyunca faizsiz krediden yararlanmak da mümkündür. Kampanyaya dahil 500 TL değerinde servis harcaması ve çiftçilere özel hasat ödemeli senede bir kez özel kredi kampanyası ile yeni otomobil sahibi olmak sadece kişilerin elindedir.

Fırsat Kampanyaları

2020 senesinde birçok otomobilde kampanya yer alırken hemen hemen her model için Sıfır faizli kredi olanakları sunulmaktadır. Bazı kampanyalardan faiz alınmazken bazıları için ise düşük faiz oranı bulunmaktadır. 2016 senesinde ağustos ayı itibariyle Ford piyasasında sıfır faizli kredi bulunmasa da firma 20.000 TL kredi çekenlere 20 ay boyunca 0.99 faiz almayı taahhüt etmektedir. Firmanın binek araçlarda indirim ticari araçlarda da servis kampanyaları bulunmaktadır. Firma araçlar için broşür hazırlamış ve tüm araçların fiyatları ve özellikleri ayrıntılı olarak broşürlerden görüntülenebilmektedir. Renault ve yeni talisman olmak üzere Megane HB modeli almak isteyenler 2020 senesinde ödeme avantajı ya da 2 sene boyunca 24 bin lira kredi faiz almamaktadır. Firmanın kampanyaları rahatlıkla incelenebilirken nakit parası bulunanlar aracın ücretini peşin ödeyebilir ise liste fiyatına göre daha fazla indirim olanaklarından  yararlanabilirler. Ikinci el aracı olan kişiler Hyundai Tucson ve i serisi kampanyalarından yararlanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi başlıklı makalemizde ev hanımlarına kredi ve evhanımı kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.