Esnafa Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Esnafa Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çiftçiler tarım ve hayvancılık alanında Ziraat Bankası’ndan maaş bordrosuz kredi çekme olanağından yararlanabilmektedir.

Esnaf ve Sanatkarlar Akbank şubelerinden bordro olmadan rahatlıkla kredi alabilmektedir.

Memurlar Vakıfbank şubelerinden bordrosu olmadan Kredi rahatlıkla çekebilmektedir. Bordrosuz çalışan kişiler yukarıda anlatılan alternatiflerle maaş bordrosuz kredi veren bankalar arahat tıkla başvuruda bulunabilmektedir. Yeni gündeme gelen kredi sicil affından yararlanmak için derhal sicilin bozuldu banka şubesine başvuruda bulunmak da mümkündür.

  • Aktif Bank
  • Odeabank
  • ING Bank
  • Kadınlara gelir belgesiz finansman
  • Enpara cep bankacılığı
  • Cepteteb
  • N kolay kredi

Akbank Direkt Kredi ile kredi sicili bozuk olmayan kişiler 40 bin liraya kadar mobil uygulama üzerinden kredi çekme olanağına sahiptir. Eğer kredi notu düşükse aktif Bank’ın NKredi uygulaması ile tanışarak kredi notunu düşürmeden rahatlıkla Kredi çekebilmek mümkündür. Aynı zamanda internet üzerinden başvurulabilecek olan kredilerde gelir belgesi talep edilmemektedir. Akbank internet bankacılığını ya da internet tarayıcısından akbank.com.tr adresine gidilerek online kredi başvurusu yapan kişiler puanlarının yerinde olması halinde 40 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi çekme imkânına sahiptir. Akbank mobil uygulamasında Akbank Direkt adı verilmekte olup bu uygulamada aktivasyon ve şifre işlemleri gerçekleştirdikten sonra başvurular ve ihtiyaçlarım, ihtiyaç kredisi başvurusu ekranını kullanarak 40 bin lira limit ile 48 ay vadeli 4 sene maaş bordrosuz Kredi çekmek imkânına sahip olabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi

Ceptetep ve Düşük faiz kampanyaları düzenleyen TEB Bankası müşterilerine evrak, kayıt, belge, imza, senet gibi işlemler ile efor sarf etmemeleri adına hemen başvuru yapabilecekleri bir kredi paketi sunmaktadır. Bu Kredi onay aşamasında tekrar müşterilerin daha önceki işlemleri önem taşımaktadır. Bu kredinin onay aşaması içerisinde mutlaka kişinin borçlu olmaması, sürekli müşterisi olması, bankaya ait kredi kartlarını kullanması oldukça fazla önem taşımaktadır. 4 bin lira civarında bir paraya gereksinim duyuluyor ise ING Bank Mini Kredi paketlerinden yararlanmak da mümkündür. 36 ay vadeli gelir belgesiz kredi kullanılması halinde aylık 167 lira Türk lirası geri ödeme imkanı yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Esnafa Faizsiz Kredi başlıklı makalemizde esnaf kredisi ve esnafa faizsiz kredi hakkında bilgiler verilmektedir.