Daha Fazla Para Kazanmanın En Önemli 2 Yolu

Özel sayfada yazdığım gibi , daha fazla para kazanmak Finansal Özgürlük için çok önemli bir adımdır. Bugün sizinle daha fazla para kazanmak için 6 basit yolu paylaşmak istiyorum . Finansal Özgürlük fedakarlık yapmakla ilgili değildir, ancak  paramızı en iyi şekilde kullanmakla ilgilidir . Bu yüzden yaşam tarzınızı etkilemeden daha fazla para kazanmak için bazı kolay yolları inceleyin.

1. Televizyon Ve İnternet maliyetini düşürün

İnternet / TV üyeliğiniz için ne kadar ödeme yaparsınız? Bazı çevrimiçi araştırmalar yaparak paradan tasarruf edebileceğinize eminim. Şimdi yeni ve daha ucuz bir abonelik arayın !

Örneğin, iki ay öncesine kadar TV ve bir Internet bağlantısı için bir aboneliğimiz vardı. Babam televizyon şirketi tarafından yepyeni bir teklif buldu. Yeni teklif, önceki TV üyeliğinden daha düşük bir fiyat için hem TV hem de İnternet bağlantısını içeriyor. İnanılmaz!

Daha fazla para kazanmak için başka bir yol TV aboneliği olmamaktır. Geçtiğimiz aylarda yalnızca Netflix’i kullanıyorum, örneğin izlemek için her zaman ilginç bir şey bulabilirim.

2. Geri Ödeme Fırsatlarını Araştırın

Bu para kazanmak için süper kolay bir yoldur. Yaz tatillerimi rezerve ederken nakit para kazanma fırsatlarını kullanmaya başladım ve çok para biriktirdim.

Tavsiyem çevrimiçi bir şey satın almadan önce her zaman bir geri ödeme fırsatı aramaktır .

İki seçeneğiniz var:

  • 1 veya 2 para iadesi web sitesi seçin ve ne almak istediğinizle ilgili fırsatları aramak için bunları kullanın
  • Çevrimiçi bir şey satın alırken, Google’ı açın ve arama yapın; örneğin, “Zalando Cashback” ve size sunulan fırsatlardan birini kullanın.

Bir önceki yazımız olan Herkesin Okuması Gereken 8 Finans Kitabı başlıklı makalemizde finansal kitap ve okunması gereken filanansal kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.