Burgan Bank Güldüren Hesap Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Burgan Bank Güldüren Hesap Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Burgan Bank birikimlerinizi en üst seviyeye çıkartmanıza ve verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olması için Güldüren Hesap adı verilen bir mevduat hesabı oluşturmuştur. Burgan Bank’ın mevduat hesabı sayesinde gün içinde mevduat hesaplarınızdan tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir ve bakiyenizin kalan kısmını gecelik faiz alarak rahatça değerlendirebilirsiniz. Burgan Bank Güldüren Hesap’ta birikimlerinizi isterseniz Türk lirası, isterseniz Amerikan doları, isterseniz Euro ya da istediğiniz para birimi üzerinden değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Hesap açılış anı itibariyle ilk doksan gün boyunca hoş geldin faiz oranı içerisinde yüksek faiz oranlarından yararlanmanız mümkündür.

Güldüren Hesap Nedir?

Banka tarafından kararlaştırılmış olan minimum bakiye tutarının vadesiz hesapta tutulmuş olduğu, kalan bakiyenin ise ayrı bir vadeli banka hesabına aktarılmasıyla gecelik mevduat faizi kazanabileceğiniz özelliklere sahip olan tasarruf hesabını Güldüren Hesap olarak tanımaktayız. İstediğiniz herhangi bir para birimi üzerinden tasarruflarınızı gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda vadesiz mevduat hesabı olarak çalışan Güldüren Hesap bu işlevini gündüz saatleri dahilinde görmektedir. Bunun için bu hesap sayesinde gündüzleri fatura ödemeleriniz, EFT işlemleriniz ya da havale işlemleriniz gibi tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Akşam 21.00-05.00 arasında hesapta oluşmuş durumda olan bakiyenin bir kısmı vadesiz hesapta bırakılırken diğer kısım bir vadeli hesaba aktarılarak kullanıcısının gecelik faiz kazanmasına sebep olmaktadır.

Güldüren Hesap Nasıl Açılır?

Burgan Bank Güldüren Hesap açılışınızı Burgan Bank şubelerine şahsen gidip başvuru yapmanız sonucunda açmanız mümkündür. Nüfus cüzdanı ya da fotoğraflı kimlik belgesiyle birlikte tüm iletişim adreslerinizi ve numaranızı ilgililere teslim etmenizle birlikte Burgan Bank Güldüren Hesap açılış işleminiz belirli bir noktaya gelecek ve daha sonrasında onaylandığında kullanmaya başlayabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Boru Hatları Nasıl Çalışır? başlıklı makalemizde Boru Hatları Nasıl Çalışır?, Boru Hatlarının Kullanımı ve Boru Hattı Türleri hakkında bilgiler verilmektedir.