ANINDA ONAYLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

ANINDA ONAYLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Müşterilerine anında onaylı kredi kartı vererek onların ihtiyaçlarını hızlıca giderme şansı tanıyan pek çok banka vardır. Bu sayede bir anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızı seri bir şekilde hallederken uzun uzadıya sürmekte olan başvuru değerlendirme sürelerine takılmaz ve gereksiz prosedürleri geçme şansına sahip olabilirsiniz. Acil bir durumla karşı karşıya olduğunuzda birkaç gün içerisinde çok fazla beklemeden bir kredi kartına sahip olup alım ve satım işlemleri gerçekleştirmeyi planlıyorsanız anında kredi kartlarından herhangi bir tanesine başvuru yapmak şu an için size sunulabilecek en doğru seçenek olacaktır.

Anında Onaylı Kredi Kartı Nedir?

Bir kredi kartı sahibi olmak isteyen kimseler öncelikle uzun uzadıya sürecek olan başvuru değerlendirme sürelerine katlanmak zorundadır. Tüm bunlarla uğraşıp zaman kaybetmek istemeyen birisi iseniz yapacağınız anında onaylı kredi kartı başvurusu tam size göre. Çünkü anında onay dediğimiz şey aslında internet üzerinde yapacağınız bir başvurunun ya da kısa mesaj ile yapacağınız bir kredi kartı başvurusunun ardından onaylanması ya da onaylanmaması gibi durumların size hemen bildirildiği sistemdir.

Bu anında onaylı kredi kartı başvurusunu yaptığınızda genelde size verilecek yanıtlar çok kısa bir zaman aralığında yani bir iki dakika içerisinde gerçekleşecektir. Anında onaylı kredi kartına başvurduğunuzda ön değerlendirme aşamasından geçip banka tarafından kredi notunuz ve finansal geçmişiniz incelendikten sonra sizlere hemen geri dönüş yapılacaktır. Anında onaylı kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmaması durumu sizin kredi notunuz ne kadar yüksekse o orantıda olumlu gerçekleşme şansına sahiptir.

Hangi Bankalar Anında Onaylı Kredi Kartı Vermektedir?

Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank, Enpara, CEPTETEB, ING Bank, Yapı Kredi ve Odeabank anında onaylı kredi kartı veren bankalar arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Senet Kaç Yıl Sonra Geçersiz Olur? Senet Geçerlilik Süresi başlıklı makalemizde senet düzenleme, senet geçerlilik süresi ve senet nasıl düzenlenir hakkında bilgiler verilmektedir.