Aidatsız Kredi Kartları

Aidatsız Kredi Kartları

Kart aidatı bazı bankalar tarafından cüzi bir miktar da istenirken bazı bankalar Aidat ödemesi olmadan kredi kartı çıkarmaktadır. Kart aidatı olmayan bankalar kullanıcılardan üyelik masrafı ya da herhangi bir maliyet talep edememektedir. Ancak kartın kullanımında aidat olmamasından dolayı taksitli işlemler ya da kredi kartı puanı işlemlerini gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu durum ise bankaların tercihlerine ve fiyatına göre farklılık göstermektedir. Kart aidatı talep etmeyen bankalar şöyle sıralanabilmektedir.

  • Yapı Kredi World Eko kart
  • İş Bankası Maximum Kart
  • Akbank Axess free
  • TEB sade kart
  • Garanti Bankası Bonus Flexi
  • Maximum aidatsız kart
  • Fix Card

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Aidat ödemeden kullanılabilecek olan kartlar arasında yer alan yapı kredi bankası yıl sonuna kadar ücretsiz kullanım sunmaktadır. Temassız özelliği olan bu kartlarla 90 TL’nin altındaki alışverişlerde şifre kullanmadan hızlı olarak işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Ödeme talimatları vererek herhangi bir çaba sarf etmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Kart içerisindeki puanları alışverişlerde kullanabilir aynı zamanda ihtiyaç anında Karttan taksitli avans çekerek uygun faizler ile geri ödeme imkanı bulunmaktadır. İhtiyaç olduğu anda bir mesaj ile TL paketi yüklenebilir öğrencilere en uygun kredi kartı veren bankalar ile ilgili kısa zamanda detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Enpara.com Kredi Kartı

Kredi kartı bulunmuyorsa ve Kredi kartı kullanmak isteniyorsa ilk olarak internet üzerinden ya da mobil şubeden başvuruda bulunmak gerekmektedir. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde kredi kartına kısa zamanda sahip olmak mümkündür. Kredi kartının kullanım limitine göre Nakit avans çekilebilir aynı zamanda alışverişler yapılabilir. Bu durumda banka kişiden kartı kullanmaya devam edene kadar ayda telef etmezken kartı kullanmaya devam ettiği takdirde de senede 100 TL olarak 2 sene boyunca kart üzerinden aidat sunmaktadır. Kredi kartından taksitli olarak alışverişler yapılabilirken kredi kartına öğrencilerde başladı yapabilmektedir. Tek yapılması gereken başvuru belgelerini öğrenci kartı fotokopilerini de eklemek olmaktadır. Hizmetlere ek olarak ödeme talimatı verilerek cep telefon faturaları ya da ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Fakat nakit avans ücreti bir işlem olmasından dolayı kredi kartı faiz oranları mutlaka araştırılmalıdır. Temassız ödeme işlemleri için gün içinde temassız ödemenin yapıldığı yerlerde 90 TL’ye kadar olan alışverişler kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Acil Para Nasıl Bulunur? başlıklı makalemizde acil para ve acil para bulma yorları hakkında bilgiler verilmektedir.